Anasayfa / Kurumsal / Haber & Duyuru
Haber & Duyuru
16/07/2016
Nokta Plastik Teknolojileri Olarak Darbe Girişimini Kınıyoruz
   Aziz Milletimiz ve Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere, Meclisimize, Hükümetimize, kamu kurumlarından sivil toplum kuruluşlarına, medya organlarına kadar tüm toplumsal kesimlerin göstermiş olduğu milli irade sayesinde bu menfur girişim engellenmiş; milletimiz, demokrasi ve iradesine yönelen tehditler karşısında nasıl birlik olabildiğini bir kez daha göstermiştir. Nokta Plastik Teknolojileri olarak, Devletimizin istiklal ve istikbali için hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Nokta Plastik Teknolojileri Olarak Darbe Girişimini Kınıyoruz
09/12/2015
PlastEurasia 2015 Fuarında Nokta Plastik Teknolojileri
  PlastEurasia 2015 Fuarında Nokta Plastik Teknolojileri otomotiv devi firmaları standında ağırladı. Otomotiv devi firmaların tercihi olan Welltec Plastik Enjeksiyon Makineleri 2015 fuarında da yurtiçi ve yurtdışından misafirlerini standında ağırladı. Otomotiv Sektörünün Tedarikçi Firmalarının sahipleri ile toplantı yapan Genel Müdürümüz Abidin Polat, firma sahipleri ile gelecek yatırımları hakkında görüştüklerinden bahsetti. Elektrik Sektörünün Öncü Firmalarından olan BEMİS ELEKTRİK firması ile yeni fabrika yatırımları için WELLTEC plastik enjeksiyon makinesi alımı için sözleşmeler imzalandı.
PlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 FuarıPlastEurasia 2015 Fuarı
15/02/2014
Yeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon Makinesi
  Welltec Plastik Enjeksiyon Makineleri Yeni Servo motorlu SEII serisini çıkardı. Yeni seri makinesinde müşterilerden ve kullanıcılarında görüşlerini alarak yeni serisinde kusursuzluk ve şık tasarımını ön plana çıkardı. Welltec müşterilerin bu olsada olur olmasada olur dedikleri opsiyonel özellikleri dahi SEII serisi makinesinde Standart özellik olarak sunmasıyla rakipleriyle arasındaki farkı gösterdi. SEII Serisi Makinesinde, -Yeni Tasarımı ve Şık görünümlü yeni kasası, -Üstün performans ve Enerji tasarrufu, -Dayanıklılık, -Tekrarlanabilirlik, -Yeni Kaplin yapısı, -İş ve İşçi Güvenliği gelişmeleri, -Operatörün kolay ve hızlı çalışması için yaptığı gelişmeler gözlenmektedir.
Yeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon MakinesiYeni Tasarımı ile Welltec SEII Serisi Servo Motorlu Plastik Enjeksiyon Makinesi
04/12/2013
PlastEurasia 2013 Fuarında Nokta Plastik Teknolojileri Welltec Plastik Enjeksiyon Makineleri ile Gözkamaştırmaktaydı
  PlastEurasia 2013 Fuarında Nokta Plastik Teknolojilerinin 3.Hall de yer alan standı büyük ilgi gördü. Gerek küçük işletmeler gerekse Türkiye'nin önde gelen büyük işletme sahipleri ve çalışanaları tarafından fuar boyunca ziyaretçi akınına uğradı. Yurtiçi ve Yurtdışı piyasasında önemli nokta da olan Welltec Plastik Enjeksiyon makineleri hakkında müşterilerin görüş ve önerilerini alan Nokta Plastik Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Abidin POLAT "Türkiye'de Çin makineleri içinde ön sırada olduklarını,müşteri memnuniyetininde bunu gösterdiğini dile getirdi. Servis konusundaki deneyimli ekibinden de müşterilerin övgü ile bahsettiklerini, önümüzdeki yıllarda Welltec Plastik Enjeksiyon Makinelerinin Türkiye'de satış ve Tercih Konusunda ilk sırada olacağını belirtti."
Plasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 FuarıPlasteurasia 2013 Fuarı
27/05/2013
CHINAPLAS 2013 FUARINA GELEN TÜRK SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI WELLTEC MACHİNERY FABRİKASINI ZİYARET ETTİLER
  Nokta Plastik Teknolojileri Genel Müdür Sayın Abidin POLAT CHINAPLAS 2013 Fuarını ziyarete gelen Türk Sanayici ve İş Adamları ile beraber Welltec Plastik Enjeksiyon Makinelerinin Üretim Fabrikasını gezdiler. Türk Sanayici ve İş Adamları gezi sonunda "Çin'de Gezmiş olduğumuz son teknoloji, en çok ilgi çeken fabrika" cümlelerini kullanırken, iş adamları fabrikadan ayrılırken Welltec Machinery yetkililerine övgü dolu sözler kullanarak teşekkür ettiler.
CHINAPLAS 2013CHINAPLAS 2013CHINAPLAS 2013CHINAPLAS 2013
27/05/2013
Welltec 3350JSe Plastik Enjeksiyon Makinesi "Plastik Makineleri Kalite Denetim ve Gözetim Merkezi Uzmanları tarafından enerji tüketim testine tabi tutuldu.
  Plastik Enjeksiyon Makineleri Enerji Tüketimi Testinde 1 kg plastik malzemeyi 0,37 kw enerji harcayarak şekil verdiği gözlendi. Bu testler sonucunda en az enerji ile bu işi yapabildiğini Uzmanları önünde kanıtlamış oldu. Enerji tüketimi klasmanında en tasarruflu sınıf olan "A Sınıfı Sertifikalı Makine" ünvanına layık görülen Welltec 3350 ton JSe Serisi Servo Motorlu Çift Plakalı Plastik Enjeksiyon Makinesi serktördeki diğer firmalara öncelik etmeye devam etti.
Welltec 3350JSE Plastik Enjeksiyon Makinesi Enerji Tüketim Testi
24/04/2013
Welltec Machinery'nin Genel Müdürü Mr.Wilson Wong Nokta Plastik Teknolojilerini Ziyarete Geldi
  Mr.Wilson Wong Türkiye Satış ve Yetkili Servisi olan Nokta Plastik Teknolojileri'nden bahsederken övgü dolu sözler kullandı. Nokta Plastik Teknolojileri'nin 12 yıllık süre içinde Welltec Plastik Enjeksiyon Makineleri İle Türkiye'ye yaptığı katkılardan bahsetti. Mr.Wilson Wong Nokta Plastik Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Abidin Polat ve Nokta Plastik Teknolojileri mühendisleri ile makineler ve gelecekteki projelerle ilgili görüşmelerde bulundu.
Welltec Machinery Genel Müdür'ü Wilson Wong Ziyaretimize GeldiWelltec Machinery Genel Müdür'ü Wilson Wong Ziyaretimize GeldiWelltec Machinery Genel Müdür'ü Wilson Wong Ziyaretimize Geldi
10/12/2010
WELLTEC MACHINERY'nin Çin'deki fabrikası üst düzey kalite ve teknolojisiyle göz dolduruyor.
  1982 yılında Hong Kong'da kurulmuş olan ve Hong Kong borsasında işlem gören Cosmos Machinery Enterprise Ltd'nin bir iştiraki olan WELLTEC MACHINERY'nin 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği Çin'in Dongguan şehrindeki tesisi son teknoloji ile donatılmış bir makine üretim üssüdür.
WELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERYWELLTEC MACHINERY
01/11/2010
Nokta Plastik, WELLTEC MACHINERY'nin Avrupa Bölgesi Servis ve Yedek Parça Merkezi Oldu.
   WELLTEC – NPT , K2010 Fuarında, Welltec Machinery Ltd. Genel Müdürü Mr. Wilson Wong ve NPT Genel Müdürü Abidin Polat, Welltec Machinery Ltd’in Avrupa bölgesi servis ve yedek parça merkezi olarak istanbul’u seçti.
Avrupa Servis ve Yedek Parça Merkezi Nokta Plastik